KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Relief 7641262
nr 764 1262
Ruth-Solweig Ångström
(1946-2012), Sverige
Relief, Ruth-Solweig Ångström (1946-2012), signerad RSÅ, -94, 50x120
Ruth-Solweig Ångström, svensk målare född 1946, död 2012.
måndag 11 juni 2012
kl 18:21:07
Ruth-Solweig Ångström
Läs mer om Ruth-Solweig Ã…ngström